על

מי אנחנו

הברית לטיפול מתקדם של ניו יורק (ACA / NY) הוא 501(ג)(3) ללא כוונת רווח ארגון שהוא אחד משבעה ארגונים לתיאום טיפול מדינת ניו יורק (CCO) המיועדים על ידי מחלקת הבריאות של מדינת ניו יורק והמשרד לאנשים עם מוגבלות התפתחותית (OPWDD) להציע תיאום טיפול מקיף לאנשים עם מוגבלות שכלית ו / או התפתחותית (I / DD). ACA / NY תומך מעל 25,000 אנשים בראש חיים פעילים, בריאים ומספקים ברחבי העיר ניו יורק, לונג איילנד ואזור עמק הדסון התחתון (אורנג ', רוקלנד ווסטצ'סטר מחוזות).

ACA / NY נוצר על ידי 100 + מגוון OPWDD מורשה / ממומן סוכנויות קהילתיות מבוססות עם עשרות שנים של ניסיון במתן טיפול לאנשים עם I / DD ובני משפחותיהם. הסוכנויות המייסדות של ACA/NY וצוותי המנהיגות שלהן היו חלוצים בתחום, דוגלים באינטגרציה קהילתית ונגד מיסוד. הם חלוץ תוכניות חדשניות וגישות לתמיכה באנשים עם I / DD בקהילה.


מנהיגות צוות ההנהלה של ACA/ניו יורק

ניקולס קפולטי

מנכ"ל

Nicholas.cappoletti@myacany.org
833-692-2269

ניקולס (ניק) קפולטי הוא מנכ"ל ברית תיאום הטיפול, ארגון השירות המנוהל (MSO) שהוקם על ידי השותפות האסטרטגית של ACA / NY ו- LIFEPlan CCO NY. בתפקיד זה, ניק מוביל את ישות תיאום הטיפול הגדולה ביותר במדינת ניו יורק, המשרתת יחד 44,000 חברים ב -45 מחוזות. ניק גם ממשיך לכהן כמנכ"ל LIFEPlan, תפקיד בו הוא מחזיק מאז שהוקמו ארגוני תיאום הטיפול (CCOs) בשנת 2018, ולקח על עצמו את תפקיד המנכ"ל גם ב- ACA / NY.

לפני תפקידיו הנוכחיים, ניק היה מנכ"ל Advocates Inc., ארגון שירותי נכות מבוסס סירקיוז, בין 2006 ל -2018. במהלך תקופה זו, הוא פיקח על ניהול הטיפול על פני אזור בן 38 מחוזות במרכז ובצפון ניו יורק, כמו גם באזור הבירה, בדרום רובד ובעמק הדסון. לפני הפרקליטים המובילים, ניק היה מנהל בחברת יב"ם. הוא בוגר מכללת לה-מוין, ויש לו תואר שני במנהל עסקים מבית הספר לניהול ע"ש מרטין ג'יי ויטמן באוניברסיטת סירקיוז.

ניק הוא יו"ר המועצה המייעצת לבעלי מוגבלויות התפתחותיות של ניו יורק וכיהן כחבר בפאנל הטרנספורמציה של NYS OPWDD. עם נקודת המבט הייחודית שלו כהורה לילד עם מוגבלות, ניק מוקדש לעזור לאנשים עם מוגבלות שכלית ו / או התפתחותית לחיות חיים ללא גבולות. הוא מבין את החששות של המשפחות CCOs תמיכה ברמה האישית כי הוא כבר מתמודד עם אותם חששות. ניק מחויבת לפעול כדי להבטיח כי השתייכות ACA / NY ו- LIFEPlan יביא תוצאות חיוביות עבור חבריה ובני משפחותיהם.

ג'רארד ס. ג'וזף, MBA

סמנכ"ל כספים

gerard.joseph@myacany.org
833-692-2269

לג'רארד תואר ראשון ושני במנהל עסקים במימון מהאוניברסיטה הבין-אמריקאית של פורטו ריקו. במשך יותר מ-16 שנה, ג'רארד עבד עבור ארגוני בריאות מכובדים ללא מטרות רווח בניו יורק, ומחזיק בעמדות פיננסיות מרכזיות בעבודה על יוזמות אסטרטגיות. הוא עבד במרכזים הרפואיים קולומביה והר סיני, ולאחרונה היה המפקח על בריאות ריאן. ג'רארד מחזיק במומחיות פיננסית עשירה עם חוזקות מסוימות בתחומים כגון דיווח רווח והפסד (P&L), אסטרטגיה פיננסית ופיקוח תקציבי ארוך טווח. ג'רארד מוביל וניהל את כל הפעילות הפיננסית וההון של ACA/NY במשותף עם המנכ"ל ובשיתוף הדירקטוריון. מאז שהצטרף ל-ACA/NY, הוא חיזק ללא הרף את התשתית הפיננסית כדי לתמוך טוב יותר בצמיחה המשמעותית של הסוכנות מאז הקמתה ב-2018.

ג'רארד נהנה ללמוד על תרבויות חדשות. במהלך המגיפה, הוא הרים רכיבה על אופניים כתחביב כאשר הוא לא צופה בסרט טוב או קורא ספרים מעניינים. התשוקה שלו היא לתת בחזרה לקהילה שלו, וזה מה שמשך אותו לתפקיד סמנכ"ל הכספים ב ACA / ניו יורק.

חיימה מאדן, LCSW

סמנכ"ל אדמיניסטרציה

jaime.madden@myacany.org
646-418-6129

חיימה עובד בתחום השירותים החברתיים כבר 20 שנה בניו יורק. היא עובדת סוציאלית קלינית מוסמכת ויש לה ניסיון במגוון הגדרות כולל מרפאות חוץ, תוכניות מגורים ורווחת הילד. תפקידה האחרון היה נציבה שותפה במינהל לשירותי ילדים בניו יורק. חיימה בעל ניסיון בבניית תוכניות חדשות מהיסוד ונהנה מתכנון אסטרטגי ויישום בקנה מידה גדול. הפילוסופיה שלה היא לאמץ גישה המתמקדת באדם בכל מה שהיא עושה, והיא שואפת להפעיל תוכניות שמשרתות באמת את הצרכים של האנשים שהם אמורים לעזור להם. ג'יימי עברה לניו יורק כשהייתה בת 18 וכיום היא ניו יורקרית לכל החיים. היא נהנית לטייל ולבלות עם אשתו, ארין, ושני החתולים שלהם, קלאודיוס וסיד.

דיאנה מולפורד, LCSW, CHC

סמנכ"ל אבטחת איכות ותאימות

dianna.mulford@myacany.org
646-819-1972

דיאנה עובדת בשירותי בריאות התנהגותיים מאז 2008. היא סיימה תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ניו יורק ומוסמכת בתאימות לשירותי בריאות. הקריירה של דיאנה התמקדה בעבודה עם חולי נפש, כמו גם עם אנשים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית. בעוד השורשים שלה הם בהבטחת איכות ותאימות, היא גם הייתה חלק מהמעבר הבריאותי התנהגותי לניהול שירותי בריאות בבית, פיקוח על אחת מתוכניות ניהול הטיפול הגדולות ביותר באזור העיר ניו יורק. דיאנה מבטיחה מתן שירותים באיכות גבוהה ב- ACA / NY באמצעות ייזום פרויקטים לשיפור איכות וניטור תקני תאימות ואיכות. הניסיון שלה בפיקוח על פעילויות אבטחת איכות, בשילוב עם ניסיון הניהול שלה בתוכניות מבוססות קהילה יש דיאנה מצוידת היטב לתכנן, לפתח וליישם את המערכות הדרושות כדי לתמוך המבצע המוצלח של ACA / NY. בזמן ההשבתה שלה, דיאנה נהנית לשחק ספלנדור והולך לחוף הים.

רוברט וינט

סמנכ"ל טכנולוגיות מידע

robert.wint@myacany.org
(646) 819- 2099

רוברט "בובי" וינט במקור מהאי ג'מייקה. התשוקה שלו תמיד הייתה מחשבים וטכנולוגיה, והוא התחיל ללמד את עצמו בגיל צעיר מאוד. הקריירה שלו החלה כטכנאי רפואת חירום, שם שירת את הקהילה במשך 15 שנה. לאחר מכן הוא המשיך לעבוד עבור שלוחה של ACA / NY כמנהל מחלקת תמיכה במשך למעלה מעשר שנים בתחום בריאות הנפש ומוגבלות שכלית ופיתוח. הוא הצטרף לצוות טכנולוגיות המידע של ACA/NY כמנהל מערכות בשנת 2018 והתקדם לתפקיד סגן נשיא לטכנולוגיית מידע. הוא סייע בפיתוח הצוות מאז הקמתו ומצפה לתרום להמשך הצלחת הארגון. יש לו תארים במערכות מידע ממוחשבות מהמכללה הקהילתית ווסטצ'סטר ומכללת ברקלי. בובי מאמין בעבודה קשה ובעזרה לאנשים. עבורו, אין שמחה גדולה יותר מאשר לתמוך באנשים כדי לממש את הפוטנציאל שלהם. הוא אוהב לקרוא, להיות בחוץ, סרט טוב ולבלות עם בני משפחה וחברים.

קימברלי ג'יינס, מסצ'וסטס

סגן נשיא לניהול טיפול - לונג איילנד

kimberly.jaynes@myacany.org
646-901-3820

קימברלי ג'יינס במקור מלונג איילנד, ניו יורק, שם היא מתגוררת כיום. קים סיימה תואר ראשון כשהתגוררה בצפון מדינת ניו יורק, שם התגוררה במשך 10 שנים והוצגה לראשונה בתחום. היא החלה את הקריירה שלה כמקצוענית תמיכה ישירה ומילאה מגוון תפקידים בקו החזית ברחבי מערכת אספקת השירות. במהלך 20 שנות הקריירה שלה בשירות אנשים עם I/DD, היא התקדמה לתפקידי ניהול ביניים ומנהיגות בכירה. קים הצטרפה ל-ACA/NY באביב 2018, לקראת השקת ה-CCOs, כסגנית הנשיא לניהול טיפול והיא ממשיכה בתפקיד זה. כלומדת בוגרת, קים סיימה תואר שני מאוניברסיטת סטוני ברוק בשנת 2018. בזמנה הפנוי היא נהנית לטייל ולבלות זמן להיות פעילה עם בני משפחה וחברים.

קרולין לירי, טרשת נפוצה

סמנכ"ל ניהול טיפול - ברוקלין וקווינס

carolyn.leary@myacany.org
646-526-2506

עם מעל 15 שנות ניסיון בתחום שירותי נכות ללא כוונת רווח, קרולין הצטרפה ל- ACA / NY בדצמבר 2018. היא הביאה איתה ניסיון רב הכולל פיקוח ברמת המנהיגות לחטיבות שונות של תפעול תוכניות, שיפור איכות, ציות, שירותים קליניים והכשרה ופיתוח. תמיד עם גישה המתמקדת באדם בחזית, קרולין נלהבת ביותר מתכנון אסטרטגי ארגוני, מנהיגות צוות ופיתוח, אימון ופיתוח מדיניות ונהלים. ההתמקדות שלה היא בהערכת מגמות כדי להניע שינויים מערכתיים כדי לשפר את אספקת השירות ואת תוצאות האיכות עבור החברים שלנו. הרקע החינוכי של קרולין כולל תואר שני בייעוץ לבריאות הנפש ותואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת לונג איילנד.

הקיץ הוא העונה האהובה המוחלטת של קרולין, והיא אוהבת לבלות ימים על החוף עם משפחתה ולארח מפגשים שבהם היא משמשת כגריל הראשי. בנוסף לשני ילדיה הצעירים, היא "אמא" למלך הפרשים שלה צ'ארלס ספנייל, שיי, ושני ארנבי ראש אריה מקורה, סוכרים וקריסטל.

רנה מנזה, מ.ס. אד

סמנכ"ל ניהול טיפול - עמק הדסון התחתון, מטרו וסטן איילנד

renee.manza@myacany.org
646-819-2094

רנה בעלת תואר ראשון בחינוך ילדות עם ריכוז בחינוך מיוחד וקטינה בשפה האנגלית, ותואר שני בחינוך אוריינות, שניהם מאוניברסיטת לונג איילנד-C.W. פוסט.

Renée has worked with individuals with disabilities for over 10 years. She started her career as a teacher working with special needs students and then transitioned to working in the non-profit sector serving people with intellectual and developmental disabilities under the auspices of the Office for People With Developmental Disabilities. Throughout the past several years, Renée has had progressive leadership positions including oversight of Medicaid Service Coordination and Self-Directed services for a large non-profit organization on Long Island. Since joining the ACA/NY in June 2018, Renée has expanded her scope of responsibility initially as a Senior Director of Care Management and more recently as an Assistant Vice President of Care Management. Renée enjoys attending Broadway musicals, reading, and spending time with family and friends, especially her dog.

בת' פיטרסון, LMSW

סמנכ"ל תפעול תוכנית

elizabeth.peterson@myacany.org
646-548-4611

בת' עובדת בתחום שירותי האנוש למעלה מ-20 שנה ותומכת באנשים עם מוגבלות התנהגותית, מוגבלות שכלית והתפתחותית ופגיעות מוח טראומטיות. בת' בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת אדלפי ותואר ראשון בפסיכולוגיה ממכללת יורק בפנסילבניה. במהלך הקריירה שלה, בת' מילאה מגוון תפקידי ניהול ומנהיגות בארגון ללא מטרות רווח עם דגש על מענה לצרכים הבלתי מעורערים של הקהילה. בנוסף, בת' שימשה כפרופסור מן החוץ באוניברסיטת סטוני ברוק במשך למעלה משבע שנים והורתה לסטודנטים לתואר ראשון במדעי הבריאות בכתיבה מקצועית ולימודי נכות. במהלך הקריירה שלה, בת' פיתחה תשוקה לשימוש בנתונים כדי להשיג תוצאות ארגוניות תוך הבטחה שהאדם נמצא בחזית כל השירותים.

בזמן הפנוי שלה, בת' היא מעריצה נלהבת של מוזיקה חיה ונסעה ברחבי ארצות הברית כדי לראות את המבצעים האהובים עליה. היא מצפה לגרור את משפחתה להרפתקה הבאה שלה, בתקווה לראות כמה הופעות חיות באירופה.

מארק ס. קנטר, מ.ס. HRM, מ.ס. אד, SPHR, SHRM-SCP

סמנכ"ל משאבי אנוש

mark.s.kanter@myacany.org
טלפון: (347) 343-5173 שלוחת 6731

מארק החל לעבוד בתחום החינוך המיוחד לפני יותר מ-30 שנה, כולל במחנה סאמיט, בית הספר לואל ומערכת החינוך הציבורית של ניו יורק. לאחר מכן הוא עבר לתמיכה חינוכית/מקצועית במסגרת ניהול תיקים/טיפולים, ולאחר מכן לתחום משאבי האנוש. מארק בילה מעל 20 שנה בשירותי סנט וינסנט לשעבר, שם הוא הוביל את מחלקת משאבי אנוש במשך עשר שנים. זה כלל שיתוף פעולה עם ICF, IRA, MSC ותכנות מוסדר OPWDD אחרים. למארק תואר שני בניהול משאבי אנוש מבית הספר החדש/בית הספר לתארים מתקדמים במילאנו, תואר שני בחינוך (מיוחד) מאוניברסיטת סנט ג'ון ותואר ראשון (מדעי המדינה) מאוניברסיטת קלארק. כמו כן, הוא מחזיק בשני אישורי משאבי אנוש ברמה ארצית ובדרג בכיר. מארק הוא אספן של מכונות כתיבה עתיקות ופריטי וינטג '. הוא נהנה רכיבה על אופניים, התנדבות וקריאת ביוגרפיות נשיאותיות. הוא הצטרף ל-ACA/NY בשנת 2020 ומקווה להשתמש ב-HR ובחוויות אחרות שלו כדי לעזור למקסם את המשימה והתכנות של ACA, תוך כדי למידה מכולם.

ACA / ניו יורק אנשי קשר אזוריים

Long Island

קימברלי ג'יינס
סמנכ"ל ניהול טיפול
kimberly.jaynes@myacany.org
646-901-3820

Regional Directors
Kathleen Brown
kathleen.brown@myacany.org
646-316-9662

ניקול ריצ'רדסון
nicole.richardson@myacany.org
646-819-2204

ג'יימס מוריי
james.murray@myacany.org
347-380-3353

דן גולד
dan.gold@myacany.org
646-225-0071

סטפני פירסל
stephanie.pearsall@myacany.org
646-303-0872

Brooklyn & Queens

קרולין לירי
סמנכ"ל ניהול טיפול
carolyn.leary@myacany.org
646-526-2506

Regional Directors
Yvelisse Rosa
yvelisse.rosa@myacany.org
646-819-1975

דורותי וואהל
dorothy.wohl@myacany.org
646-832-0991

נאדרה קומנדן
nadeera.kumandan@myacany.org
646-819-1973

קורין אורסיאולי
corine.urciuoli@myacany.org
646-326-9012

מרגרט מרטינז
margaret.martinez@myacany.org
646-505-9520

פנגיוטיס (פיטר) מוזאקיטיס
panagiotis.mouzakitis@myacany.org
646-316-7978

 

 

Lower Hudson Valley, Metro & Staten Island

רנה מנזה
סמנכ"ל ניהול טיפול
renee.manza@myacany.org
646-819-2094

Regional Directors
Kristen Ribnicky

kristen.ribnicky@myacany.org
646-326-9642

הולי רוביאנו
holli.rubiano@myacany.org
646-526-7288

פטי לארסן
patty.larsen@myacany.org
212-256-1447

באטורו מבוק
baturu.mboge@myacany.org
646-819-1974

קים קרופורד
kim.crawford@myacany.org
646-326-3769

מינאווטי סינג
mainawatie.singh@myacany.org
646-505-9282

אנשי קשר מרכזיים אחרים

מיכאל פליישמן
מנהל הקבלה
michael.fleischmann@myacany.org
347-504-2076
פמלה רייס
מנהל מעורבות חברים
pamela.rice@myacany.org
347-541-2028
ג'ואן בראון
מנהל מחזור הכנסות
joanne.brown@myacany.org
646-271-6580